31 Mart 2009 Salı

Gezdik Geldik...


Yok canım gezmekte sayılmaz aslında biz kızımla apatmanımızın hemen önündeki parka bi gittik geldik, 15 dk kadar kaldık. Yüzene güneş yiyen Defne Nil azcık rahatsız oldu. Dönüştede yan komşumuza uğradık 15 dk kadarda orda kaldık. Ağlama seanslarımızdan dolayı verdiğimiz rahatsızlık için özür diledik :) sonra evimize geldik, sütünü içti tahtına kuruldu, tıngır mıngır sallanırken uyudu. Alet işe yarıyor sanki yuppiiiii

12 yorum:

GüLCaN dedi ki...

ee bunu açılış sayın. açılışı yaptınız gerisi de gelecektir... gerçi ilk aylar bi yerlere gitmek zor oluyo ama zamanla alışırsınız.. :)

Seyhan dedi ki...

gülcan ana kucağı ile çıktık, taşıması zor bir kanguru yada sling alırsam daha çok gezeriz kızımla :)

Burcu dedi ki...

Sallanarak uyumaya başladıysa da bence çok alıştırma.. Sanırım ben hayatımın sonuna kadar Ardayı sallayarak uyutacağım!! :)

Seyhan dedi ki...

burcu tek başına uyuyamıyor henüz ,emzik almıyor. yatağına yatırınca ağlamaya başlıyor uykusu olmasına rağmen uyumamak için çaba sarf ediyor, bir tek sallanınca mayışıp inadından vazgeçip uykuya dalıyor. yatağında ağlatarak uyutmayada ben dayanamıyorum :(

mutlu anne dedi ki...

ben korkuyorum dışarı çıkmaya henüz havalr çok ısınmadı gibi geliyor. bizimkide güneşe bakamıyorç hatta pencereye çıkarıyorum bazen gözlerini nasıl kırpıyor minğim. güneş gözlüğümü alsam acep :)
sallamaya gelince bende sallıyorum ilk başlarda sallamayın dedim herkeze sonra başa çıkamayınca başladık sallamaya ama tuna ileri geri sallanmayı sevmiyor sağa sola olacak :)
sevgiler

mine dedi ki...

ödülün var uğra bana..

Yasemin Aktuğ dedi ki...

ödülün var bana uğrarmısın

Seyhan dedi ki...

Mutlu anne bizde ogünden sonra çıkmadık dışarı pek rüzgarlıydı kaç gündür .güneş gözlüğüde iyi fikir :) bak sağa sola sallayıp sonra aşağı yukarı bizimkide hemen farkediyor uyutamadım kaç gündür çok cin bu kız pek işe yaramadı . Yada iyice sızana kadar bekleyip öyle koymam gerekiyor malesef ...Mine , Yasemin çok teşekkürler sevgiler

Adsız dedi ki...

Link exchangе is nothing else however it is just placing the οtheг ρerson's weblog link on your page at appropriate place and other person will also do same in favor of you.

Feel free to visit my weblog ... chatroulette Alternative

Adsız dedi ki...

Whаt's up mates, how is everything, and what you want to say on the topic of this article, in my view its genuinely remarkable designed for me.

Here is my homepage Http://verdoppledeine-dates.De/

Adsız dedi ki...

Κeep on woгking, gгeat job!

Also νіsіt my ωeblog - chatroulette

Adsız dedi ki...

Hοwdу! Thіs artiсle could not bе writtеn anу
better! Loοkіng through this
artіclе remіnds me of my previous
rοommate! Ηе сonstantlу kept preaching about
this. I wіll forwаrd this aгtiсle to hіm.
Faігlу сeгtaіn he's going to have a good read. Thanks for sharing!

Feel free to visit my blog post - cellulite

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...