21 Nisan 2009 Salı

Bizde Slinglendik

Bizde slinglendik sonunda bugün geldi. Evde deneme çalışmaları yapıyorum, azcık pratikle hemen sokaktayız bu güzel havalar kaçmasın... Tek derdim bizim kız için erkenmi? yaşıtlarına göre azcık minyon kilosu falan az 2 ay sonu 4100 gr dı. Kalça çıkığı falan yapmayayım kızı azcık dahamı büyüse karar veremedim. Doktorumuz 3. aydan sonra demişti 3. ayın dolmasına 5 gün kaldı napsamki ?

4 yorum:

Ayşe dedi ki...

5 gun daha bekle ne olur ne olmaz. aslinda yurtdisinda hemencecik koyuveriyor bebegi slinge, ama ne bilim... azicik evhamliyim da ben... :)

Seyhan dedi ki...

Ayşe dayanamadım denedim. hatta yakındaki bakkala gittik ana kız , fena değil Defnede şaşırdı azcık bu nedir der gibi baktı epey, biraz huzursuzlandı sonra çıkardım bende yavaş yavaş alışır umarım . cumartesi dr. kontrolümüz var orayada götürüp şeklen sorucam zararı olurmu doktorda pozisyonunu görüp öyle söyler belki.. evhammı dedin anne olunca bende epey arttı sağolsun :)

Hülya'nın Tuna'sı dedi ki...

hala bebeğin ufakken ve hafifken kullan bence. ben artık tunayı ne slingde ne de kucakta taşıyabiliyorum. danacıktı dana oldu kendisi.

Seyhan dedi ki...

Hülya doktordan izinde çıktı kullanmaya başladık biz. bizim kız pek ufak herhalde 8-9 ay kullanırım ben sevgiler

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...