18 Ekim 2009 Pazar

Gezdik Geldik..


Akşam benim kuzene, Defnoşun teyzesine balık ziyafetine gittik. Giderken başıma neler geldi, taksiyle gittim tabiki, takside telefonumu düşürmüşüm tabi alışmışım babişko ile gitmeye, ben defneyi o diğer şeyleri taşıyor rahat rahat gidip geliyoruz. hem çanta hem Defne, arada telefonla babişkoyla konuştuk, sonrasında cebime değilde koltuğa bıraktım sanırım, Neyse biz indik taksiden, apartmana girdik kata çıktık, Ömer aradı taksici son aramadan onu aramış, kapıya geri gelmiş telefonu getirmiş, kuzen indi aldı. Böylece eve maceralı bir giriş yaptık:)
Kuzen çocukluğundan kalan bebişleri Defnoş'a verdi, bizimki mamyam misali elini kolunu yedi bebeklerin, anacım sen kızsın azcık bebişlerle oyna evcilik mevcilik dimi? yok bizimki pek hoşlanmadı bebeklerden.. Teyzesi hediye etti ama almadık. Kendi kızına saklasın (inşallah )

Defnoşum kendisiyle oynayan 4 kişi olunca sevinçten çıldır, kucaktan kucağa gezdi durdu.


Babişkosu ile uzun uzun konuştular,


Kafa kafaya verip bir plan yaptılar:)

Enişteside plana dahil oldu.. Bu arada eniştemiz baba olmak için tam kıvama gelmiş :) Defnoşla bir oynadıki süperdiler, bukadar oyundan sonra emerken uyudu, uyanmasını beklerken biraz daha koyulaştı sohpet.. tekrarı için sözleştik. Ev gezmeleri çok güzelmiş ya...
Teyzesi herşey için çook teşekkürler...

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...