16 Aralık 2009 Çarşamba

Saçını kestirsem mi?

Fotoğraflardan göreceğiniz üzere bizim kız pek bi karışık kafalı. Her gören ''uçlarından al biraz'' diyor ben kıyamıyorum. Bir hurafe vardır hani kestirrsen daha gür uzar doğrumu? siz kestirdiniz mi? Uçlardaki bukleler gider diye korkuyorum ben kıyamıyorum napsam ki?

10 yorum:

Selda dedi ki...

valla benim saçım bebekliğimde kıvır kıvır mış. Ama kestirdikçe düzleşti. Bence biraz daha keyfini çıkar buklelerin, tabi çok rahatsız etmiyorsa küçük hanımı :)

Ayşe dedi ki...

cok zorlanmiyorsan kestirme daha... 1 yasini gecsin azicik...

GüLCaN dedi ki...

biz 1,5 yaşındayken saçları numara yaptık. tabi bizimki erkek.. hem yazdı hava çok sıcaktı rahatladı yavrucak. ama saçları bi daha öylesine yumuşak ve bukleli olmadı.
kız olsaydı kestirmezdim.. belki de sadece uçlarından alırdım güzel dursun diye.. çünkü bu yaşlarda saçlarını düzgün bırakmıyolar kafalanda. karman çorman ediyolar tarasan bile..

fazi dedi ki...

bence kesilmesin :)sonuçta yine uzayacak . uzadıkça kullanması daha kolay olur bence . kısaykn toplasan toplanmaz toplamasa dağınık durur şekil sorunu olur.en iyisi sabredip uzatmak bence :)

Defne'nin Annesi dedi ki...

ah kıyılmaz o buklelere şimdi.. bırak dağınık kalsın annesin..

Seyhan dedi ki...

bazen çok terliyor, yada gözünün önüne geliyor unun dışında, toka ile düzeltemiyorum alıp ağzına koyuyor. ama bekleyelim bakalım .. buklelere veda etmek istemem...

Seyhan dedi ki...

Selda, senin bloga üye olmaya çalışıyorm benim adresim için engellendi diyor. Yoksa beni sevmiyormusun?

Pinar'in gunlugu dedi ki...

Ben inanmıyorum kestirince daha gür çıkacağına. Genetik bir durum bence.
Bize ne kadar baslı yapsalarda ben kızımın o güzelim saçlarına kıyamam.

Selda dedi ki...

Seyhan rica etsem sayfamdaki ankete katılır mısın? Teşekkürler. (Bu arada böyle ricalar buralardan yapılmıyor yanlış yapıyorsam kusuruma bakmayın daha yeniyim buralarda)

Seyhan dedi ki...

Haklısın hatice bencede genetik aslında ..

Selda cevapladım canım...

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...