13 Haziran 2011 Pazartesi

Atlı karınca dönüyor dönüyor. Dünya durmadan dönüyor dönüyor..


Pazar günü Defnenil öğlen uykusundan uyandıktan sonra dışarı çıkmak istedi. Ömer'in Avm fobisi var özellikle güzel havalarda kesinlikle kapalı alana girmek istemiyor. Bu durumda hem Avm olup hem açık alan olan Meydan'ı tercih ettik. Hava bir açıp bir kapatıyor, ayrıca seçim var nispeten tenhadır diye düşünsek te epey kalabalıktı. Otoparktan çıkar çıkmaz Defnenil atlı karınca ve kanoyu gördü. Scooterını oracıkta bırakarak koşmaya başladı. Arkasını toplamak bize düştü tabiki. İyi ki hafif bir şey almış:) 


Önce atlı karıncaya bindi bir tur. Ona binerken gözü trene takıldı. Sonra trene bindi. Ona binerken kanoları fark etti. İndi kanoyu istedi. Ama Su ve Defnenil müthiş ikili, ayağa kalkar kanoyu sallar, suya girmek ister dedik bindirmek istemedik ama çok isteyince dayanamadık. Çok keyif aldı. İki kere daha bindi. Zor ayırdık kendisini. 
Sonra yemek yiyelim yine geliriz, şimdi başka arkadaşlar binsin diye ikna ettik.  Dönüşte söz verdiğimiz gibi bir kez daha kanoya bindi. Kısa bir ıkea turu alınacak ufak tefek şeyler alındı. Dondurmasını da alıp evin yolunu tuttuk. 


Bir hafta sonu daha bitti....

2 yorum:

haticesural dedi ki...

hem avm hem açık hava hem lunapark, her zaman rüzgar eser sıcak bunaltmaz birde viaport var bekleriz :)

Seyhan dedi ki...

Evey ya bende istiyorum inşallah en kısa sürede kaçarız viaporta . Haber veririm sana da ..

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...