2 Mart 2013 Cumartesi

Persil Duo Caps Lansmanı


Cuma günü  Müge hanım'ın davetiyle Henkel'in yeni ürünü, Persil Duo Caps Lansmanı için Ritz Carton otelinde düzenlenen keyifli bir etkinliğe katıldım. 

Henkel  Deterjanlardan Sorumlu Marka Müdürü Nükte hanım ve marka yüzü Pınar Altuğ genel marka tanıtımı ve ürün sunumunu gerçekleştirdiler. Ürün tanıtımından sonra  dünyanın en hızlı kıyafet değiştiren çifti Sos & Victoria Petrosyan'ın şaşkına çeviren gösterisini izledik.


Persil Duo Caps’in ikili formülü ile çamaşırda mükemmel temizlik…
Özel olarak geliştirilmiş patentli ikili formülü ile fark yaratan Persil Duo Caps, ürün şekli ve formülü ile de benzersiz. Persil Duo Caps’in yeşil tarafında bulunan parlaklık etkili konsantre formülü, çamaşırlarda ekstra parlak beyazlık sağlıyor. Mavi tarafındaki leke çıkarıcı enzim karışımı ise en inatçı lekelerle bile kolayca başa çıkıyor. Her bir Persil ikili jel kapsülü, suyla temas eder etmez çözünmeye başlıyor ve yıkamanın başlangıcından itibaren tüm gücüyle çamaşırların kalbine nüfuz ediyor. %100 çözündüğü için çamaşırlarda ve çamaşır makinesinde hiçbir iz bırakmadan mükemmel temizlik sağlıyor.
Persil Duo Caps, kolay dozajlama olanağı sağlayarak da hanımların işini kolaylaştırıyor. Persil ikili jel kapsüllerini boş çamaşır makinesinin içine koyduktan sonra çamaşırlarınızı her zamanki gibi doldurmanız, kusursuz temizlik için yeterli oluyor. Tek başına bir kapsül, bir makine çamaşırı yıkamak için yetiyor. Üstelik konsantre formülü sayesinde hem daha az yer kaplıyor hem de doğayı korumaya yardımcı oluyor.

Etkinliğe ait daha fazla görsel için  Tık 


Diğer blogger arkadaşlarımdan Yemek Sohbetleri blogunun sahibi Yağmur ve Aylinden Denemeler sevgili Aylin ordaydı..Aylin'le Pril sevgililer günü etkinliğinde  tanışmıştık iyice kaynaştık :) 


2 yorum:

aylin dedi ki...

çok keyifli geçti gün:) daha sık görüşelim:)

Seyhan dedi ki...

Evet evet ilk fırsatta meydan ıkea buluşması yapıcaz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...