23 Ocak 2014 Perşembe

Annebilir.com

Manyakanne.com sitesinin sahibi sevgili Şebnem'in biz anneler için hayata geçirdiği yeni bir proje.. Kafamıza takılan sorular, tecrübe ile sabit cevaplar ..Haydi sizde buyurun :)

Anneler annebilir.com’da buluşuyor

Yeni yılda anneler için yeni bir platform: annebilir.com
Teknolojinin hayatımızdaki yeri her geçen gün artıyor, bununla aynı orantıda beraber haber alma, bilgi toplama kaynaklarımız da zenginleşiyor. Biz anneler, bilgi toplamada sınır tanımıyoruz. Söz konusu çocuklar olunca, akan sular duruyor. Çocuklarımızın doktorlarıyla sürekli iletişim halinde olsak da başka annelerin deneyimleri ve bilgileri de bizler için çok önemli. İşte bundan yola çıkarak açılan www.annebilir.com annelere istediklerini vermeyi amaçlıyor.

Annebilir.com nasıl işliyor?

·         Üye olduktan sonra aklınıza takılan, merak ettiğiniz soruyu yazıyorsunuz. Soruyu yazarken istediğiniz konu başlığını seçiyor, eğer o başlık yoksa da konuyu oluşturuyorsunuz.
·         Diğer anneler cevaplıyor. Tüm cevapları sorunun altında tek tek görebiliyorsunuz.
·         Cevaplara verilen puanlarla en çok beğenilen cevap en üst sıraya çıkıyor.
·         Dilediğiniz konu başlığınız takibe alabiliyorsunuz.
·         Diğer annelerle arkadaş olup, özel mesaj atabiliyorsunuz.
·         Soru-cevapları Facebook ve Twitter’da paylaşabiliyorsunuz.
·         Aklınıza takılan her şey hakkında diğer annelerle yazışıp bilgi alabiliyor, birçok konuda “yalnız olmadığınızı” görüyorsunuz.

Kısa süre sonra en çok cevap verenlere de farklı sürprizler hazırlayacak olan ve  kullanıcı dostu tasarımıyla dikkat çeken annebilir.com, 2013’ün son 2 gününde yayın hayatına başladı ve şu an hızla üye sayısını artırıyor.  Siteyi incelemek, soru yazmak ve cevap vermek için sizleri www.annebilir.com adresine bekliyoruz.

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...