16 Şubat 2014 Pazar

Etre Belle Nursen Aktaran Güzellik Merkezinde Bir Gün...


Çocuklarla uğraşmaktan, günlük hayat koşturmasından kendimi ihmal ettiğim bir dönemde, çok güzel bir kaçamak yaptım ve kendimi şımarttım :) 

11 Şubat cuma günü FüsunSezen, MügeG.On The Blog ve Leyla ile  Etre Belle Beauty System Nursen Aktaran Güzellik Merkezi'nin yolunu tuttuk. 

Nursen hanım ve Asiye hanım bizi çok hoş bir şekilde ağırlayıp deyim yerindeyse şımarttılar. 

Güzellik merkezinde vücut şekillendirme, selülit tedavisi, kilo vermeye destekleyici G5 masajı, Bölgesel yağ yakmayı sağlayan kavitasyon, iğneli ve lazer epilasyon, Kalıcı makyaj, Etre belle ve Chistina ürünlerinin kullanıldığı cilt bakımına kadar pek çok uygulama yapılmakta ..


O gün bizlere cilt bakımı yapıldı. 

Önce makyajlarımız temizlendi, daha sonra yıkama jeli ile derinlemesine temizlik yapıldı. Buhar uygulamasıyla birlikte ozon verildi. gözenekler açıldıktan sonra siyah noktalar temizlendi. Peeling, ve gözenek kapatıcı özelliği olan yatıştırıcı bir maske uygulandı. Aynı zamanda besleyici ve sakinleştirici magnezyum, potasyum, kalsiyum ve meyve asitleri içeren bir maske daha uygulandı. Maskelerimiz kuruduktan sonra, yeniden temizleme işlemi yapılarak sakinleştirici tonik ve nemlendirici ile masaj yapıldı. Bu işlemler sırasında Erte Belle ve Christina ürünleri kullanıldı. Gel de şımarma :) 

Cilt tipine göre en az 45 dakikadan başlayıp 2 saatte kadar sürebilen bir işlem. Tek tek tüm misafirlere uygulandı. Nursen hanımı yorduk biraz :) Sıramızı beklerken, bizler için hazırlanan lezzetli mamaları da yedik :) 


Ve Hayal Cookies'in o gün için hazırladığı birbirinden güzel kurabiyeler. Gün sonunda yenilenmiş, dinlenmiş, parlamış bir cilt ve sürpriz hediyelerimizle beraber Etre Belle 'den ayrıldık.Bu güzel gün için bir kez daha teşekkür ediyorum..

Sizde Etre Belle Nursen Aktaran Güzellik Merkezini ziyaret etmek ve uygulamalardan yaptırmak isterseniz bizler aracılığı ile geldiğinizi söyleyin, indirimi kapın :)

Adres; Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi, Kaptan İhsan Sokak, Sefa Apartmanı B-Blok No:5 Daire:3 Göztepe/İstanbul
0216 302 87 78
0532 579 07 00
nursen.aktaran@gmail.com
www.nursenaktaran.com

 http://instagram.com/etrebellebeauty_system6 yorum:

Ezgi Demirli dedi ki...

Burası benim ikinci evim sayılır. Nursen teyze de Asiye abla da pırlanta gibi insanlar :)

Seyhan dedi ki...

Merhaba Ezgi, Nursen hanım arkadaşımın annesi ve artık bende sık sık gideceğim.. Belki karşılaşırız bile :)

Sevgiler

periliblog dedi ki...

güzeldi cidden. arada lazım. yine gidelim :)

Seyhan dedi ki...

gidelim leyla bakım şart yaş oldu 30 :)

MÜGE KÖKLÜ ATİK dedi ki...

Seyhancım iyiki davet ettin canım...yoksa ben bu siyah noktalarımla nasıl yaşayacaktım:) şaka bir yana çok hafifledik...artık geleceğiz inş

Seyhan dedi ki...

Mügecim sen hep güzelsin fıstık anne, gülüşün yeter ;)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...