10 Mart 2014 Pazartesi

Kampanyon.com Tüm Alışveriş Siteleri, Tüm Markalar..

İnternetten satış siteleri ilk çıktığında bir kaçına üye olmuştum. O zaman üye olmadan satılan ürünleri bile göremiyorduk. Daha sonra bu siteler çoğaldı ve bazı siteler ben üyelik yapmadan her gün mail yollamaya başladı. Sonuçta her sabah mail kutumda internetten satış yapan sitenin günlük kampanya duyuruları geliyor. İnternetten alışveriş yapıyor muyum? evet yapıyorum. Aradığım şeyi bulmak için tek tek gezmek yerine bu işi kolaylaştıracak bir site yayına girdi. Kampanyon.comKampanyon.com un işleyişi bir alışveriş sitesi tarzında değil. Daha çok hangi ürünlerin, hangi sitede ne kadara satıldığını gösteren bir kaynak. Ayrıca aradığınız üründe renk, fiyat, marka, popüler, en ucuz, en yeni gibi kriterlerle arama yapıp. Yerli yabancı pek çok güvenilir sitede o an satışta bulunan ürünleri görebiliyorsunuz.  Alışveriş yapmak istediğinizde sizi ilgili siteye yönlendiriyor.


Kampanyon.com un  başka bir avantajı ekstra indirim kodlarının olması. Bu kodlarla satış fiyatının da altında alışveriş yapabiliyorsunuz.


Her gün onlarca siteyi gezerek, hangisi daha ucuz diye aramak zor geliyorsa. Alışverişinizi yaptıktan sonra, aldığınız fiyatın daha altında başka bir yerde satışının olduğunu görüp hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız Kampanyon.com a uğrayarak kısa sürede aradığınızı bulup, üstelik indirim kodları ile karlı bir alışveriş yapabilirsiniz ..


Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...