3 Haziran 2014 Salı

Mustela İle Yaza Merhaba Dedik..


Çarşamba günü Mustela'nın daveti ile Yeniköy'deki Let's Play de gerçekleşen Mustela ile Yaza Merhaba kahvaltısına katıldım.  

Mustela pazarlama müdürü Gülçin hanım, Önleyici, yatıştırıcı ve onarıcı formülüyle bebeklerin pişik sorununu çözüm bulan. Vitamin Barrier Cream 1.2.3 pişik kremini ve bebek cildine özel güneş serisini tanıttı. Ayşe Öner'inde aramızda bulunduğu kahvaltıda keyifli saatler geçirdik.

Her ne kadar bir kaç gündür istanbul'u sel götürse de. Yaz aylarının gelmesi ile güneşten korunma sezonu başladı.  Bebek ve çocukların hassas cildini her daim güneşten korumamız gerekiyor. Ama özellikle yaz aylarında daha da dikkatli olmalıyız. Yazın keyfini çıkarırken onların cildi için özel olarak üretilmiş ve mutlaka yüksek korumalı güneş kremlerini sürmek gerekiyor. Mustela'nın bu konuda çok başarılı bir serisi var. 

Pişik konusunda Defne Nil'e çok çektim :( Göz atmak isterseniz Şurada Cildi çok hassastı ve sürekli tekrarlı pişik oluyordu. Onun için yeni annelere naçizane tavsiyem. Pişik olmadan önce tedbirinizi alın. Pişik olmasını engellemek, olan pişiği geçirmekten daha kolay emin olun.. 

Daveti için Mustela'ya ev sahipliği için Soran anne Çiğdem'e ve Let's Play'e teşekkürler. 
Leyla ve Çiğdem ile ..

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...