6 Kasım 2014 Perşembe

Bloggerlarla Kışa Merhaba Buluşması & Happy Nest


Biz yine buluştuk.. 

Bloggerlarla Yaza Merhaba buluşmamız bitince, Füsun'la baş başa kalıp yorgunluğumuz da biraz geçince, bunu tekrarlamalıyız dedik. Ve kışa merhaba buluşmasını yapmaya karar verdik. Dört mevsim olmaz ama yılda iki buluşma rutini devam edecek sanırım :) 

Ne zaman olsun? nerede olsun derken? Happy Nest bize kapılarını açtı. Çocuk kitapçısı, parti evi, etkinlik merkezi, kafesi ve kış bahçesi ile kendine hayran bıraktıran bir mekan ..

Çocuklar yüzünden işten ayrılıp, sonra kendi işini kurmak isteyen ben dahil pek çok arkadaşımın hayalidir.

Cafe açmak..
Çocuk kitapçısı açmak..
Atölye merkezi açmak.. 

Pelin hanım benim hayalimin çok daha fazlasını gerçekleştirmiş. Bunların hepsini bir arada yapmış, birde bahçesine buz pisti kondurmuş .. Resmen siz hayal edin biz yapalım diyor..

Ve biz kışa merhaba buluşmamıza ev sahipliği yapan, bu güzel mekanda konuklarımızla eğlenirken. Çocuklarımız 4M Türkiye öncülüğünde birbirinden eğlenceli atölyelere katılıp, ardından buz pateni keyfi yaptılar.. 

Mükemmel ev sahipliği, hizmette sınır tanımayan güler yüzlü personeli, ve birbirinden lezzetli ikramları ile keyifli bir gün geçirmemizi sağlayan Pelin hanım ve ekibine çok çok teşekkür ediyorum. 

Happy Nest mutlaka yolunuz düşmesi gereken yerlerden biri. Bu bir #AnneTavsiyesi dir. :)


Kültür Mah. Onaran Sokak No:4 Hareket Sitesi Etiler
(0212) 257 85852 yorum:

REÇELİM dedi ki...

çok güzel bir buluşma olmuş takipteyim sizi bende bloğuma beklerim:) sevgiler...

annesiningülü dedi ki...

kesinlikle hem fikirim, harika bir yer ♥

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...