11 Kasım 2014 Salı

Bloggerlarla Kışa Merhaba Partisi...


Bloggerlarala Kışa Merhaba Partisinin üzerinden iki hafta geçti. Ben ancak yazma fırsatı buluyorum. Malum iki çocuklu anne halleri :)

Her buluşma yeni bir heyecan...

Misafirlerimizden önce Happy Nest'te olmak ve son dokunuşları tamamlamak için erkenden yola çıktık. Saatlerimiz 13:00 olduğunda her şey hazırdı ve konuklarımız gelmeye başlamışlardı. Ne mutlu ki buluşmamızı destekleyen firmalardan bir kaçı bizzat bizimle olabildiler.


Tanışma kaynaşma sonrası firma sunumları başladı. Önceliğimiz her zamanki gibi çocuklardı. Bizim gibi önceliği çocuklar olan ve onları mutlu etmek için uğraşan 4M Türkiye yine bizi yalnız bırakmadı. Çocuklar için birbirinden güzel etkinlikler hazırladı. Bununla da kalmayıp etkinliklere evde devam edebilsinler diye, bilim ve sanat setleri hediye etti. Kendilerini pek severim, galiba onlarda beni seviyor :)
Her bir oyuncağına ayrı ayrı hayran kaldığım. PlanToys bizimleydi. Duygu hanım, Organik kauçuk ahşabından üretilen ve hiçbir şekilde kimyasal içermeyen yapıştırıcı, soya ve su bazlı boya ve mürekkepler kullanılmayan sağlıklı oyuncaklarını tanıttı. Ve hediyelerini verdi. 
Zeyland çocuklarımıza sevimli pijamalar hediye etti.. 


Çürüklerin bir numaralı sebebiyle savaşan, şeker asidi dengeleyen, hem yetişkinler hem de çocuklar için kullanılan Türkiye'de ilk ve tek diş macunu ile Colgate bizimleydi. 
Ailesine çürüksüz bir gelecek vermek isteyen herkes gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Birbirinden hoş kokuları ile Palmolive ve Hacışakir duş jelleri ve Protex sıvı sabun.. Farmasi Kozmetik Bölge müdürü Filiz hanım Kışa merhaba buluşmamıza eli boş gelmeyip hem anneleri hem çocukları düşünen markalardan.. 
İki genç reklamcının yarattığı Paper-us defterleri. Üzerine yazı yazmaya kıyamayacağım kadar güzeller.. Alıp yazmaya kıyamadığım defter koleksiyonuma eklendiler :) Gün yayıncılık dikkat geliştirme setleri ile bizimleydi. Hepsienteresan Pınar hanım çok sevimli sepetler hazırladı bizlere. Tamda benim gibi baykuş sevenlere göre.. Bebak kozmetik mis kokulu el ve vücut kremi yeni favorim. 


Ve günümüzü daha da neşeli kılan Atölye Luna 
el pankartları ve çerçevemiz dışında, Sıcak çikolata malzemeleri bulunan yeni yıl küreleri hazırladı. 
Sağlıklı yaşam koçu Gülden Kılınç Doğan ''Aslında Ne Yiyoruz '' konulu seminerini verdi. 


Oyunlara ve buz pistine doyamayan mutlu çocuklar..Öncelikle bize kapılarını açan Happy Nest'e ve desteğini esirgemeyen firmalarımıza çok teşekkür ediyorum. 
Ve blogger dostlarımız iyiki geldiniz.
Yeniden görüşmek üzere..

4 yorum:

Satır Arası dedi ki...

Selam.
Ne güzel bir etkinlik olmuş.
Böyle etkiliklerden nasıl haberdar olabilirim?

Nehir'in Annesi dedi ki...

harika bir gundu.. bu guzel etkinlik icin bir kez daha cok tesekkurler..

Seyhan dedi ki...

Etkinlik tarihinden önce blogta ve sosyal medya hesaplarımda duyurdum. Takipte kalmanız yeterli

Seyhan dedi ki...

Sağol Fezacım iyiki geldin

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...