3 Şubat 2015 Salı

Bir Dolap Kitap İstanbul Buluşması ve Dünyalı Dergi Lansmanı...


Bir Dolap Kitap'ın beklenen İstanbul buluşması 24 aralıkta gerçekleşti. Bu fırsatı kaçırmayıp, Leyla &Peri ve kızlarla beraber yollara düştük. Trafik sebebi ile buluşmaya epey geç kaldık. Dünyalı dergi tanıtımı ve çocuk yayınları hakkında sohbeti kaçırdık. Dolap severlerin yoğun ilgisi vardı. ilgili oyun ablası sayesinde, azda olsa olaya dahil olabildim :)


Banu, Yıldıray ve Tayga ile tanıştık. Kısada olsa sohbet edebildik. Kendilerinin haberi yok ama, bizim eve giren tüm çocuk kitaplarında, kendilerinin onayı var. Zeynep Lâl'in dediği gibi ''Bir Dolap Kitap'a bakmadan kitap almam'' Uzun süredir çok emek gerilerek hazırlanmış Bir Dolap Kitap dışında yeni bir girişimleri oldu. Dünyalı Dergi..


''Dünyalı'' Tudem yayın grubu tarafından aylık olarak yayımlanan genel kültür dergisi. Dünyayı seven, merak edip öğrenmek isteyenler için birebir. Bilim, sanat, el becerisi, eğlence, kitap, çevre ne ararsan var. Rengarenk ve çok eğlenceli. Neredeyse 1. yılı dolmak üzere. 11. sayısı yayımlandı. Henüz tanışmayanlar kaçırmasın..
Lella bize kitap okusana :) 

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...