27 Nisan 2015 Pazartesi

Nihan ve Şafak ile 23 Nisan Blogger Anne Çocuk Şenliği..

Şafağın Dünyası sitesinin sahibi sevgili Şafak.. Kendisiyle tanışıklığımız eskiye dayanır. Daha Zeynep Lâl'e hamileyken bir etkinlikte tanışmıştık. İkimizde iki çocuklu olunca iletişimimiz iyi olmuştu. Sonrasında da hiç kopmadan devam ettik. İstanbul'un iki ayrı ucunda yaşayınca pek görüşemedik ama gönüller hep bir oldu.

Şafak bir süre önce Şans Böceği sitesinin sahibi sevgili Nihan'ile birlikte 23 Nisan için çocuklarında dahil olduğu bir buluşma organize edeceğini söyleyip davet etti. Öncelikle sık görüşemesekte beni unutmayıp davetliler listesine eklediği için çok mutlu oldum. Kızlarla beraber katılmaktan keyif alacağımı söyledim.Etkinlik günü gelip çattı. Hep beraber Bahçelievler Muzipo Kids'in yolunu tuttuk. Çocuklar için yapılan bir organizasyonda mekan seçimi gayet başarılı olmuştu. Etkinlik alanı, spor alanı, ilgili oyun ablaları ile birlikte çok keyifli saatler geçirdiler. Ayrıca Bikbiks Kitchen Aybike hanımın hazırladığı kurabiye atölyesine katıldılar. 
Çocuklar eğlenirken anneler neler yaptı?

Öncelikle masamızda bizleri bekleyen bir sürpriz vardı. Özel Gün Magnetleri nin bizler için hazırladığı amerikan servis, magnet ve kitap ayracı çok güzeldi. 


Ardından aramızda bulunan firmaları kısaca tanıdık, sunumlarını dinledik.
Timaş Yayın GrubuWelcomebaby , Türk Beyin Takımı / Akıl Oyunları'ndan Ebru hanım, MediProcenter Arzu hanım, Dermecto  Seda hanım bizlerleydi ayrıca Era Kolejleri çocuklar için yüz boyama ve palyaço gösterisi hediye etti. Çocuklar mutlu biz mutlu :) 


Şafak ve Nihan bu organizasyon için çok çalışıp, en ince detayına kadar planlayıp hazırlanmışlar. Çocukları ayrı, anneleri ayrı mutlu etmek zor bir iş. Ellerinize sağlık kızlar. Her şey çok güzeldi. 
Sponsorlar desteği ile elimiz kolumuz hediyelerle doldu taştı. Zeynep Lâl ve Defne Nil için ayrı ayrı paketler halinde yaşlarına uygun onlarca hediye vardı. Paketleri açarken heyecanları görülmeye değerdi :)

Ayrıca anneler unutulmamış bizim içinde bir sürü güzel hediye vardı. Kullanmaya başladım, memnun kaldıklarımızı yakında blogta göreceksiniz ..
6 yorum:

Kerime dedi ki...

bahçelievler miii?? kıskandım ama :P

sosyalanneyimcom dedi ki...

Sizlerle tanışmak çok güzeldi

sosyalanneyimcom dedi ki...

Sizlerle tanışmak çok güzeldi

Unknown dedi ki...

cnm çok teşekkürler,iyi ki geldiniz :) kuzularımı öpüyorum

Şafak Karadeniz Kilimcigőldelioglu dedi ki...

Nice guzel kutlamalarimi olur insallah. Ayaklarina saglik

lr üyelik dedi ki...

LR markasını daha önce duydunuz mu? Alman'yada 30 yıldır aktif olan LR markası Türkiye'de çok çabuk yayılmaya başladı ve Network sistemi ile üye olunup hem indirimli güzellik ve sağlık ürünlerine sahip olabiliyorsunuz hemde üye olduktan sonra sizlerde üye yaptığınız kişiler üzerinden pirim ve puan kazanabiliyorsunuz. Ben 8 aydır bu işi yapıyorum ve tatmin edici bir aylık gelirim var ayrıca 2 ay sonra firma bana puanlarımın yüksek olmasından dolayı araç veriyor. LR emin olun çok farklı ve üyelerini kesinlikle üzmüyor:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...