9 Mayıs 2015 Cumartesi

Anneniz için Özel Bir Hediye #evimdegüzellik

Anneler Günü’nde farklı bir hediyeyle annenizi şaşırtmaya ne dersiniz?

Onlara yine bir küçük ev aleti hediye edelim, ama çay ya da kahve yapmaları için değil; ütü yapmaları için hiç değil…
Bırakalım anneler sadece kendilerine ayırdıkları bir zaman diliminde, sadece kendileri için bir şey yapsınlar. Güzellik salonuna gitmiş gibi vücutlarını forma soksunlar, gençleşsinler, selülitlerinden kurtulsunlar. Bu Anneler Günü’nün favori “küçük ev aleti” Silk’n Silhouette.
Anneler Günü’nde eşime ne alsam diye düşünen beyler ve anneme ne alsam diye düşünenler için Silk’n Silhouette harika bir hediye.


Silk’n Silhouette’e ulaşmak çok kolay. Buraya tıklayarak Hepsiburada.com’dan Silk’n Silhouette’i satın alabilirsiniz. Cihazın satış fiyatı 799 TL.
Evinize profesyonel güzellik merkezlerindeki cihazları getiren Hollanda kökenli Avrupa’nın en güvenilir firmalarından Silk’n’in tüm dünyada büyük beğeni toplayan selülit cihazı Silk’n Silhouette muhteşem bir Anneler Günü hediyesi.
Silk’n Silhouette; dip cilt tabakalarını sağlamlaştırır ve gevşek cildi gerginleştirir. Selüliti ve vücut çizgilerini azaltır. Daha sıkı vücut şekli, daha iyi cilt yapısı ve cilt esnekliği sağlar. Son olarak, Silk’n Silhouette cilt dengesini korur ve cildin gençleşmesine katkı sağlar.Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...