16 Haziran 2015 Salı

Silk’n Silhouette ile #evimdegüzellik Deneyimim

 Tavsiye Kanalı  selülit cihazı Silk’n Silhouette  #evimdegüzellik kampanyasının son haftalarına girdik. Benim 7 haftalık kullanıcı yorumlarımı paylaşmak istiyorum.

Öncelikle bir güzellik merkezine gitmenize gerek kalmadan ev ortamında istediğiniz saatte kullanabiliyor olmanız büyük avantaj, diğer yandan da dezavantaj:) Eğer üşengeç bir yapınız varsa Silk’n Silhouette zaten elimin altında daha sonra yaparım diyerek düzenli kullanılması gerekirken, aksatmalar yapabilirsiniz. Haftada iki kez kullanım yeterli bunu da kendimiz için yapalım artık :) 

Sessiz çalışıyor olması artı bir özellik. Gece gündüz, çocuklar uyurken rahat rahat kullanabiliyorsunuz. 

Herhangi bir titreşim vermiyor, sadece ışık ve ısı yayıyor. Silk’n Silhouette 'in kullanılan bölgede rahat hareket edebilmesi için kullanım öncesi bölgeye jel sürmeniz gerekiyor. Jeli sürünce Silk’n Silhouette  rahatça kayıyor. 

Isı yayıyor olması sizi korkutmasın, vücudunuz ısınmıyor, yanmıyor. Silk’n Silhouette üzerindeki  termal sensörler sayesinde  cildinizin sıcaklığı ölçülüyor ve  termal sensör 41°C dereceyi aşan bir sıcaklık ölçerse otomatik kapanıyor.3 Kademesi var istediğiniz kademede kullanabiliyorsunuz. 

Kablosu biraz daha uzun olsa, daha rahat kullanılabilir diye düşünüyorum :) 

Peki şey yarıyor mu? cildimde gözle görülebilir derece de bir fark oluştu. Pürüzsüzleşip sıkılaşıyor. Ama %100 başarı için daha uzun süre kullanmak gerekiyor. 

Daha önceki tecrübelerimden de edindiğim bilgi ile söylüyorum. Tek başına bir alet yada bir uygulama hiçbir zaman tam anlamı ile işe yaramıyor. Kilo aldırıcı ve selüliti oluşturan sebeplerden uzak durup, hayatınıza biraz hareket kattığınız, ve beslenmemize dikkat ettiğimiz sürece zamanla düzelmeyi gözlemleyeceksiniz.

Selülitsiz günler :)

 


Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...