23 Ekim 2015 Cuma

At binmeye gidelim mi? Horse Village - At Köyü..

Zeynep Lâl'in müthiş bir hayvan sevgisi var. Henüz korku nedir bilmediğinden Allah ne verdiyse artık bodoslama saldırıyor. Kedi, köpek, at, eşek :)  Elmayra diyorum kendisine. ablamız biraz daha temkinli :) 

İki numaram geçenlerde ''Baba bizi at binmeye götürsene'' dedi.  Sanırım okuldan duymuş, bir heves at binmek istedi.  Leyla'larla Horse Village - At Köyüne gitmek üzere Ömerli'ye doğru yola çıktık. Maksat kızlar ata binsin ..

Açık ve kapalı olarak iki meneji bulunan horse village, doğa ile iç içe çok sıcak ve samimi bir ortam. Kızlar at binerken biz semaverde çayımızı içip sohbet ettik. Kızların hayvan sevgisini biraz olsun bastırdıktan sonra ver elini Şile. Güneşi Şile'de batırıp evin yolunu tuttuk.

Sahi sizde hafta sonunu çocukların isteklerine göre mi planlıyorsunuz ? 


2 yorum:

Kerime dedi ki...

yerim yaa Zeynep Lal'i.. Bizim Ordu'da köydeki büyük dedemizin atı var. Ela korkuyor atlardan. Babamın inekleri var onddan korkmuyor annemle telefonda konuşurken her zamanki replik '' Anneanne dedem nasıl , inekler nasıl? inekleri özledim'' oluyor :D
haftasonu genelde evdeyiz biz. İstanbul'da çocukla dışarı çıkmaya gözüm korkuyor.

Seyhan dedi ki...

Ay çok güldüm Kerime telefonu kapatırken ''ineklere selam söyle'' de diyordur o kesin .. Yerim seni Ela :) Hafta sonu avm tarzı yerler çok sıkıcı gerçekten de. Bizde insandan uzak bu tarz yerlere gitmeyi tercih ediyoruz. Pek sık olmasa da kaçmak iyidir ..Öpüyorum çook

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...