4 Şubat 2016 Perşembe

Defne Nil'in Sömestr Etkinlikleri & Shrek Müzikali ..

Yeşil dev Shrek'in filmlerini Defne Nil sayesinde onlarca kez izledik. Tamam tamam zorla değil tabi bizde çok keyif aldık :)  4 animasyon filmi olan Shrek, eşek ve prenses Fiona'nın Sömestr tatilde İstanbul'da olacağını duyduğumuzda her yaştan Shrek hayranını gibi çok sevindik.  Medya sponsorluğunu  Digiturk'ün üstlendiği  Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi'nin yolunu tuttuk. 

60 kişilik kadrosu ve canlı orkestrası, kostümleri ile çok eğlenceli müzikalin orijinal dilinde, Türkçe üst yazı ile beraber sahnelenmesi gözünüzü korkutması. Filmi özellikle ilkini seyretmiş olan her çocuk İngilizce bilmese bile sıkılmadan izleyecektir. 

En İyi Kostüm dalında Tony Ödülü alış müzikal, sinemadan Broadway’e başarılı bir şekilde uyarlanmış ve eleştirmenlerden de tam not almış. Uluslararası turne kapsamında ilk kez Türkiye’ye gelen müzikali izlemek için son 3 gün. 

Shrek Müzikali biletleri www.zorlucenterpsm.com Zorlu PSM gişeleri ve www.tixbox.com.tr’den temin edilebiliyor. Görseller: Zorlu PSM Facebook sayfasından alınmıştır. 

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...