24 Şubat 2016 Çarşamba

Ella Tasarım & By Seda ÇıtakGeçtiğimiz cuma günü Tarçın Events davetiyle blogger arkadaşlarımla  Ella Tasarım atölyesi ile tanıştık. 

Ella tasarımın sahibi Seda Çıtak'tan kuruluş hikayesini dinledik. Seda hanım eğitim hayatını moda tasarımı üzerine tamamlayıp başka işlerde çalıştıktan sonra kendi uzmanlık alanına yönelmeye karar vermiş. Okullara özel günlerde kostüm adı altında kıyafetler hazırlamış. Kendi tasarladığı ve diktiği kadın ve çocuk kıyafetlerini Instagram üzerinden sergilemeye başlayınca kıyafetler beğeni almış ve Ella tasarım bu şekilde kurulmuş.  Olumlu geri dönüşler talebi arttırmış. Seda hanım, daha sonra bir atölye kurmuş ve yaptığı işler geniş bir çevreye ulaşmış.  2013'te tek başına başladığı bu serüvende şimdi çalışanları ile beraber, yurt içi ve yurt dışında birçok ülkeden sipariş alan bir işletmeye dönüşmüş. 

Seri üretim olan siparişler dışında. Tamamen kişiye özel kıyafetler hazırlanıyor. Atölyede birbirinden güzel kıyafetleri görüp her kız annesi gibi bende hayran kaldım. Taşlar, pullar, danteller.. Siz hayal edin gerisini Ella Tasarım yapsın. 

Ella Tasarım By Seda Çıtak 
Kordonboyu mah.Kumlar cad. Alp apt.11/B Kartal/İstanbul
Tel.0544 850 32 47  
Facebook  : https://www.facebook.com/ellatasarim


1 yorum:

Ahu Demirli dedi ki...

Prenseslerimiz için ne güzel bir yer canım :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...