4 Temmuz 2012 Çarşamba

Son gezmeler ...

Bir süre önce Sahrayıcedid'te oturan Ömerin annesine giderken adım başı billboardlara asılmış yeni açılan  restaurant ilanlarını gördük. Et- İnn Kebap & Steak ...Nedir, neyin nesidir, en önemlisi çocuk dostu bir mekan mıdır diye merak ettik ve denemeye karar verdik. 

Teknik yapı firması büyük bir yatırım yapıp gıda işine girmiş. Ve her mantıklı işletme gibi çocuklu aileleri memnun etmek istemiş. Kapıdan Defnenil'le girdiğimizi gören görevliler hemen ilgilendiler. Bizim asıl misafirimiz Defne dediler. Ve kaldığımız süre içinde hep adıyla hitap ettiler. Gayet ilgiliydiler. Çocuk oyun alanı, Playstation, air hokey oyun alanı, çocuklara özel tuvaletler, alt değiştirme odası, eğitimli yardımcı ablalara kadar her şey düşünülmüş. Hijyen için benden tam puan aldılar . Çocuk oyun alanına çocuklarda dahil olmak üzere herkes ayakkabı bonesiyle giriyor. ve o alanda yemek yenmiyor. Bu önemli bence, oyuncaklara dökülen saçılan yemekler, etraftaki kırıntılar, kirli ayakkabılarla gezilmiş bir alana ne kadar güvenebilirsiniz ki ?.


Kapalı oyun alanının yanı sıra açık parkı var gayet büyük bir alanda, son gidişimizde daha çok burada vakit geçirdi. Çok keyif aldı...Yemeklere gelince menü başarılıydı, sunumlar göz okşayan cinsten,  Başlangıçlar, ara sıcaklar kebap ve mezeler çok lezzetliydi. Ben tatlı yemedim ama eşim onu da beğenmiş  :) Biz mekanı sevdik, memnun kaldık, denemenizi tavsiye ediyorum...  


6 yorum:

FADİŞ dedi ki...

Oh ne güzel, çocuklu aileleri düşünen işletmelere bayılıyorum, afiyet olsun.

Seyhan dedi ki...

aynen Fadiş bende bayılıyorum. Çocuk dostu mekanlara

turkuaz kıyılar dedi ki...

Seyhancım çok beğendim bende, mekan çok güzel görünüyor, ohh hem mis gibi yemekler, hem de ailece keyifli vakit...

Seyhan dedi ki...

Evet Özlemcim şık bi yer denemekte fayda var ...

Burcu dedi ki...

Seyhan süper bir yermiş istanbula gelince mutlaka gideceğim...

Seyhan dedi ki...

Burcucum İstanbula gelin beraber gidelim :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...