22 Aralık 2014 Pazartesi

Hadi Ham Yap'ın 1. Yaşını Happy Nest'te Kutladık..Cumartesi günü Hadi Ham Yap'ın 1. yaşını Happy Nest'te çok keyifli bir organizasyonla kutladık. 

Blogger anneler Hadi HamYap'ı duymuştur. Bilmeyenler için kısaca bahsedeyim. 

Filiz ve Dalya sosyal medya sayesinde tanışmış ve arkadaş olmuş çalışan iki anne.  Çocukları için organik ve doğal tarım ürünleri ile yapılmış gıdalar ararken, bu konudaki büyük eksikliği fark edip, kendileri hazırlamaya başladılar. Ve  kendi çocukları için ürettikleri sağlıklı gıda ve atıştırmalıkları biz annelerin işini kolaylaştıracak şekilde Hadi Ham Yap sitesinden satmaya başladılar. Ve 1. yıllarını çok güzel bir organizasyonla kutladık. 

Yeniden nice yıllara ... 

Happy Nest ev sahipliğinde düzenlediğimiz Kışa Merhaba Partimizde de söyleşi olan, gıda uzmanı, sağlıklı yaşam koçu Gülden Kılınç Doğan  bizlerleydi ve yine çok yararlı bilgiler verdi. 

Hadi Ham Yap'ın çok lezzeti bir goronola barları var. İçinde yok yok, yulaf, muz, kabak çekirdeği, yaban mersini ve bademden oluşan bu bar harika bir atıştırmalık. Taneli yiyecekleri bebeğinize boğulma tehlikesi ile veremediğiniz dönemde bile bu barlar hayatınızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca Kabak çekirdeğinin içinde bulunan çinkonun cüceliği engellediğini biliyor muydunuz? 

O gün Dalya bizim için ekşi mayalı poğaça yaptı.  Filiz taze otlu kefirli smoothie ve muzlu smoothie hazırladı. Birbirinden lezzetli Hadi Ham Yap ürünleri ile dolu, açık büfesinden hiç bahsetmiyorum bile. Poğaçalar, kurabiyeler, kişler, kekler ... Hangisini yiyeceğimi şaşırdım :) Ekşi mayalı ekmek ..Tamam biraz abartmışım ama çok lezzetliler ne yapayım :) 
 Keçi boynuzlu şekersiz kurabiye 


Ayrıca Hadi Ham Yap tedarikçilerinden Geleneksel Pazar'ın Saffbahçe çayları ile tanıştık. İçinde ne olduğu belli olmayan poşet çaylar yerine, bu çayları tercih edeceğim. 
 Filiz'in hazırladığı  taze otlu kefirli smoothie ve muzlu smoothie


Sağlıklı pasta olur mu? evet olur ..


Happy Nest Bahçesi ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

4 yorum:

jaleceanne dedi ki...

Harikaymış :))

Seyhan dedi ki...

Evet Jalecim çok keyifliydi yarın görüşürüz 😊😊

Gizemce Hayat... dedi ki...

saff bahce caylarını merak ettim doğrusu...

Seyhan dedi ki...

Çaylar çok başarılı denemeni tavsiye ederim

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...