6 Ocak 2015 Salı

TavsiyeMelekleri.com Açıldı

Yeni yıla sayılı günler kala, Sevgili Renan'dan bir davet aldım. ''Evde yeni yıl partisi var. Hadi gel'' dedi. Hangi ev? tabi ki bizim ev, Tavsiye Evi..

Tavsiye Evini bilmeyen kalmamıştır sanırım. Hani şu benim gitmekten çok keyif aldığım. Hadi bekliyoruz dediklerinde hemen koştuğum :)  Bakınız TIK..   Ünlü markaların birinci elden kullanıcılarla buluştuğu, ilk ağızdan ve doğrudan ürün lansmanlarını yaptığı, marka tanıtımları, kitap sohbetleri gibi pek çok keyifli organizasyona ev sahipliği yapan rengarenk cıvıl cıvıl mekan. Meleklerin evi, Tavsiye Evi.. 


Her zamanki gibi, gülen yüzler, şık bir dekorasyon, mükemmel bir masa ve lezzetli yemekler bizi bekliyordu. Ayrıca bizler için kişiye özel hazırlanmış, gerçekten sürpriz olan hediyelerimizi aldık. Asıl büyük sürpriz o sırada açıklandı. Yeni yıl partisi ile, başka bir yeniliği daha kutluyormuşuz da haberimiz yokmuş.

TavsiyeMelekleri.com  açıldı

Melek bloggerların moda, güzelik, teknoloji, seyahat gibi pek çok konuda yazılarının olacağı, kullanıcıların forumlara katılarak bilgi ve tavsiyelerini paylaşabileceği, Melek Tavsiyelerinden faydalanabileceği Türkiye’nin en güçlü kadın topluluğu. Hadi sizde gelin...


Sosyal medya hesaplarını takip ederek #TavsiyeMelekleri ne daha da yakınlaşabilirsiniz.

Web sitesi için : http://tavsiyemelekleri.com/

Facebook için : https://www.facebook.com/pages/TavsiyeMelekleri/547321145374588

Instagram için : http://instagram.com/tavsiyemelekleri

Twitter için : https://twitter.com/tavsiyem


1.834.694. melek pozum :) 


2 yorum:

Beğendim Paylaştım dedi ki...

Yeni site harika olmuş çok beğendim bende.Eskiden sadece kampanyaları takip için girdiğimiz sitede simdi bizler gibi olan Tavsiyemeleklerinin harika yazılarınıda okuyacak forum konularına istirak edebileceğiz.Hepimize hayırlı olsun:)
Sevgiler

Seyhan dedi ki...

Çok teşekkürler çok keyifli olacağı kesin :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...