20 Mart 2015 Cuma

#VinodaKızKızaŞarap severim, şarap seveni daha çok severim :)

Vino Steak House'la yollarımız kesişti ve bir blogger buluşması organize ettik. 8 Mart dünya kadınlar gününü, blogger arkadaşlarımla #VinodaKızKıza bir şarap tadım etkinliği ile kutladık.

14 ülkeden 350 çeşit şarap seçeneği bulunan Vino'da içmek istediğiniz şarabı kav odasından kendiniz seçebiliyorsunuz. Yok ben bu işten anlamam derseniz. Şarap uzmanı Alper Apaydın size tüm incelikleri ile anlatıp yardımcı oluyor. Türkiye’nin her bölgesinden önde gelen şarap üreticilerinin, butik bağların ve dünya markalarının şaraplarını bulabiliyorsunuz. 350 çeşit şarap arasından seçim yapmanız çok zor oluyor. Vino Steak House’da şarap fiyat aralıkları ise 25 TL'den 3650 TL’ye kadar değişebiliyor.

Şarap içiyoruz yanına ne yesek derseniz. Öncelikle bir peynir tabağı şart. Daha sonra şef Deniz Yılmaz'ın dry aging tekniği ile dinlendirilmiş lezzetli etlerinin tadına bakabilirsiniz. Et yemek istemeyenler için makarna ve pizza seçenekleri mevcut. 

Özellikle havaların hafif hafif ısınmaya başladığı şu günlerde, köşkün geniş bahçesi ve terasını da değerlendirmenizi tavsiye ediyorum. Ve en önemlisi şarap tutkunlarının yolu mutlaka Vino'ya düşmeli ..

Organizasyona ev sahipliği yapan Vino Steak House Metin Kocabaş'a, marka danışmanı Deniz hanıma. Ve geceyi daha da keyifli kılan blogger arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.. 
Şarap uzmanı Alper Apaydın 
#AlperAnlatıyor hashtagi ile sosyal medya hesaplarında her salı ve perşembe şarap hakkında bilgiler veriyor.  İletişim Bilgileri
Tütüncü Mehmet Efendi Cad. No:1/1 Göztepe (Bağdat Caddesi Göztepe Işıklar)
Tel : +(90) 216 363 02 03
GSM:  +(90) 530 178 06 78* Fotoğraflar için sevgili Sibel'e teşekkürler .. Her zamanki gibi süpersin :)
2 yorum:

Feza Kıral dedi ki...

cok kiskandim :-(

Seyhan dedi ki...

Canım bir dahakine aklımdasın :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...